Sparta vs Motor

V rámci 18.kola jsme zavítali na půdu posledního celku Extraligy, pražské Sparty. Na tento zápas je naplánován vlakový výjezd a už pár dní před odjezdem to vypadá na slušnou účast. Nakonec se vlakem do hlavního města vydává okolo 50 fans.¨

EDIT: Přidáno video (uvnitř článku)

Příchod k holešovické hale zpestřujeme odpálením nějakého toho pyra a hromadným skandováním. V sektoru, ověšeném vlajkami „motor“ a „b12“ se celkově schází odhadem okolo 170 fans, velmi pěkná účast. Od první minuty se fandí na vysoké úrovni a i přes nepříznivý stav utkání se většina sektoru baví. Střídá se velké množství pokřiků a chorálů, tak by to mělo vypadat pořád. Ve třetí třetině se našim hráčům podaří vyrovnat stav na 3:3 a náš support graduje na nejvyšší možnou úroveň a v sektoru se také objevuje pár naháčů. V prodloužení bohužel rozhodčí vylučuje Martina Hanzala za zcela čistý hit a v následujícím oslabení inkasujeme rozhodující gól. Zaplněný sektor přesto oceňuje hráče potleskem, který si za bojovnost a nasazení určitě zasloužili. Jak to bylo se supportem domácích můžeme těžko soudit, jedině co se k nám do sektoru doneslo byl pokřik „Sparta“. Suma sumárum: Určitě jeden z nejlepších výkonů na tribuně co jsme za poslední dobu předvedli. Pokud by toto měl být náš standart, nemáme se vůbec za co stydět. Jen tak dál. Ať žije Motor!