Diskuze

133 230 zobrazení

Zde můžete zanechat svůj vzkaz do diskuze


Jméno: *
 
 
 
 
 
Položky označené * je povinné vyplnit.
Seveřan / 8.2.2018 / 13:16:
Přesně tak. Ani silný tábory si to neuvědomujou. Řezníček má pravdu v tom, že si to prohlasovaly kluby. Tak na ně mají dopíče tlačit jejich fanoušci. Většina extraligových je bohužel pytel hoven. A prvoligisti o tom nehlasovali.
Kapr / 6.2.2018 / 15:20:
To Severan

Souhlas, taky jsem čekal, že zavření sektorů pro fandění bude impuls ,který některé tábory nakopne k trochu větší aktivitě v boji proti svazu. Přijde mi to celý smutný, nechávají si srát na hlavu. Jak od svazu, tak i od vlastních klubů. Přijdou mi takový připosraní, odevzdaní. Jako nějaký vyklizení sektoru na část zápasu je dost málo na to, co se momentálně děje. Měli by dát jasně najevo, že represe a zákazy nic nevyřeší, naopak, že je to cesta do pekel.
Normal M / 5.2.2018 / 13:11:
Tomas-Budweis:Hele jinej názor neznamená hned hloupý smýšlení.Tím,že mu třeba jen zatleskám si myslim,že nic nezkazim.Jarda neni v Česku zrovna každej tejden,takže tohle je ta nejlepší příležitost.Ale každýho věc.Ty ho bereš pouze jako protihráče našeho teamu.Já tam vidim něco víc-národní klenot.Ale i tak tvému postoji rozumim.Hlavně pořádně fandit a užívat si zápasy bez ohledu na výsledek.Ať všichni vidí,že my dokážeme být těmi nejlepšími fans. ;) -M-
Lukáš / 5.2.2018 / 12:46:
Zdravím, sektor v Třebíči pro hosty je ten s názvem STH??? Díky
KZB / 4.2.2018 / 18:17:
Tomáš: Sektor snad bude celej plnej, takže jednotlivý místo neřeš...
Macura / 4.2.2018 / 17:53:
Těch hoven z Jihlavy je ve Vítkách snad 10.
Na co vůbec postupovali?
Tomáš / 4.2.2018 / 17:31:
A je lepší nekam dolu spis horní cast??
admin / 4.2.2018 / 17:29:
Tomáš: Sektor 113
Tomáš / 4.2.2018 / 17:03:
Zdravím kam kzpivat do KV listky aby jsme byli pohromadě a mohli fandit?
Seveřan / 4.2.2018 / 16:22:
KZB : To vyjádření Kladna..ok. Ale na mě trochu moc omáčky. Já tahle vyjádření a stanoviska ke všemu nemusím. A je to od nich trochu.. no .. jak to říct. Myšlenku toho chápu a souhlasím, ale píšou třeba že chtěli udělat domácí atmosféru v Benátkách, jenže ono ani v tom Liberci jich nebylo zrovna málo, navíc měli volné pole působnosti a sory, poslouchal sem to v televizi sice asi tak polovinou jednoho ucha, protože takováhle estráda mě moc netankuje, ale že bych je teda zvlášť nějak zaslechl,no nevím. Ale to není věcí tohohle zápasu. Přijde mi, že Kladno (co se týče fanoušků) nemá moc tendenci se kamkoli posouvat.
Ale chcát na to, beru to jako béčkový téma.

Mnohem podstatnější je pro mě situace ohledně svazu apod. Asi to bude znít divně, ale nejsem rád, že Král zrušil to rozhodnutí DK. Byl bych daleko radši, kdyby Plzeň i Kometa měli ty sektory zavřené. Byl by to jeden zápas pro něco lepšího. Když bude svaz dělat ústupky, fanoušci nebudou tolik nasraní, nebude se nic dít a jen se otevře prostor pro zkurvené zastánce kroků svazu. Všechno se to pěkně uklidní a pojede se dál do propasti. To je moje prognóza.

PS: Taky bych souhlasil, že přispívat je lepší při šálku dobré kávy a ne po stopadesáti vodkách, viď Mladej 😂🍺🍺👍
Na druhou stranu, Palicovo příspěvky ve 3 ráno na hokejfans měly taky hodně co do sebe 😂😂
Tomas-Budweis / 4.2.2018 / 01:31:
KZB: Čas a konstruktivita příspěvku od Mladýho mi připomíná občasné výblitky jednoho z přispěvatelů na bývalém forum hokejfans 😂🍷🍺
Robíňo / 3.2.2018 / 15:46:
KZB: Dobrý počtení 👍
KZB / 3.2.2018 / 10:39:
Mladej: Čas příspěvku tě omlouvá. 😄🍺 Jinak zajímavé prohlášení kladenských k probírané Jágrmánii a zápasu v Liberci: http://www.fanklubpoldikladno.cz/my-jsme-kladno-a-ne-cirkus-aneb-tym-je-vic-nez-jednotlivec
Mladej / 3.2.2018 / 01:33:
Sektor D4 by měl být vyznačen jasně, že zde se FANDÍ, řve, skáče a není tu místo pro žádného dědulu ale otevřít pusu a zařvat pořádně jako chlap je pro ně nadlidský úkol. Příkladů proč nejsem s fanděním spokojený je spousta. Proto pouze zopakuji že Sektor D4 by měl být vyznačen jasně, že zde se FANDÍ, řve, skáče. Na zápas Motor - Kladno to bude potřeba rozhodně
Seveřan / 2.2.2018 / 22:29:
Normal M : Dobře, dejme tomu, že jsem se špatně vyjádřil. Pochcanej není Jágr jako člověk/hráč ale ta všechna zkurvená demence kolem. Takže pochcanej "Jágr".
MN / 2.2.2018 / 21:38:
Čau, jak je prosím pokračování chorálu Když motoraci hráli? Něco mountfield nás pojebal, vi to celá liga... dík a čau
LK / 2.2.2018 / 20:52:
Zdar, chci se zeptat, chystá se něco podobného jako dneska na extralize? Bojkot proti svazu nebo ne?
Tomas-Budweis / 2.2.2018 / 16:22:
Vůbec nevím, jestli na tuhle tvoji blitku zde mám nějak slušně a věcně reagovat, ale pokusím se...

Pokud chodíš na Motor pravidelně a fandíš našim, nevím proč bys měl vyvolávat jméno protihráče, který s Motorem NEMÁ absolutně nic společného. a hlavně, proč bys mu měl vyjadřovat dík za výkony v repre na zápase, který s tím nemá zase vůbec nic společnýho? Jandač se vyvolával, protože ,pokud si pamatuješ, dovedl nás jako trenér zpět do Extraligy... Pokud takhle hloupě smýšlejících na stadionu bude v tu středu více, tak Bůh s námi... Poděkovat mu můžeš kdekoliv a jakkoliv jinak, ne řvaním jeho jména při zápasu Motoru. On to stejně ale kvůli tvému díku nehraje, to je ti snad jasné.
admin / 2.2.2018 / 08:02:
Výjezd do Karlových Varů
Připomínáme, že z naší strany nebude do Karlových Varů organizován žádný autobus, ke šlágru kola vyrazíme společně vlakovým speciálem. Ve vlaku stále zbývají nějaké volná místa, veškeré info k přihlašování je k dispozici na webu Motorfans.

Normal M / 1.2.2018 / 19:46:
Tak proti proudu tedy.Jarda je ikona,fenomén,srdcař.Udělal toho tolik pro repre co jen málokdo.V NHL naší zemi reprezentoval tak,jak taky málokdo.Jeho statisiky mluví za vše-1733 zápasu v NHL-766 gólů-1155 asistencí-5 krát nejproduktivnějším hráčem (vítězem kanadského bodování),zisk dvou Stanley Cupů.Za repre-zlato z Nagana,zlata z MS 2005,2010,držitel medaile Za zásluhy o stát 2010.Mam pokračovat?????V necelých 46 letech je pořád aktivní a zaslouží si ten největší respekt.Miluje hokej a vždy rád reprezentoval národní team.Takže pokud tady někdo veřejně řekne o Jardovi takovou sračku větu typu-Pochcanej Jágr,tak nejspíš nemá všech pět pohromadě.Pokud tu bude u nás na staďáku s Kladnem hrát,jeho jméno mile rád s ostatníma vyvolám a to proto,že tím vyjádřím svůj respekt a vděčnost za to co pro náš hokej a naší zemi udělal.Ať už v repre nebo v NHL.Nemá to nic společnýho s rivalitou.Jde pouze o něj jako o osobnost-o národní hrdost a tak to podle mě cítí většina motoráků a vůbec všech českých sportovních fans a čechu co ví,kdo je Jaromír Jágr.Když u nás byl Jandač s jiným týmem,tak jsme ho taky vyvolávaly a nebyl s tím problém,tak nevím jakej problém je s Jardou?Že je kolem toho humbuk je logický-je to fenomén jak jsem už řekl.Takže za mě borec,kterého rád vyvolám a rád mu se vší úctou zatleskám.

Co se týče hostujícího kotle,tak souhlasím-má být jen pro hosty,maximálně když nikdo nedorazí,tak ať se klidně uvolní pro naše fans,ale jinak ne.KZB-opravdu je na 21.2,51 kolo s Kladnem doma vyprodanej sektor hostů našimi motoráky??Jen prosba o potvrzení..Takže zdar a mějte se motoráci. -M-